Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » Novinky ze světa zateplení » Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení
Centrum pasivního domu

Jako první krok při zateplování celého domu se doporučuje stropní izolace. Nejvíce tepla totiž uniká právě stropem, zamezí se tzv komínovému efektu. Foukaná stropní izolace je vhodná pro všechny typy objektů. Hojně se využívá při rekonstrukcích rodinných či bytových domů. V poslední době se díky postupně zateplují starší typy panelových domů.

Stropní izolace je vhodná však i novostaveb či dřevostaveb. Díky prvnímu stupni požární odolnosti je vhodná na průmyslové objekty, také na administrativní nebo školní budovy. Problém není nanést foukanou izolaci i do dutých trámových strop či domů s vazníkem. Výrobní haly, zemědělské či další nesoukromé objekty taktéž často využívají možností, které jim foukaná stropní izolace nabízí.

Zavedením stropní izolace dosáhnete nejvyšších úspor

Technické izolace fungují i jako dokonalá ochrana potrubí a zásobníků. Ploché střechy je možno rozdělit do dvou základních kategorií. Dělí se na nezateplené a zateplené. Trámové stropy vyžadují stejnou tepelnou izolaci jako ty šikmé. Foukanou izolace lze tedy jednoduše dosáhnout i zateplení složitých trámových stropů.

Realizace stropní izolace je velmi rychlá a objednatel neplatí za přebytečné odřezky. Touto metodou nanášení totiž nevzniká žádný odpad. Izolace efektivně vyplní i jinak těžko přístupná místa. Správně vyřešená izolace chrání dům v zimě před chladem a v létě před přehříváním. Důležité je stanovení správné tloušťky naneseného materiálu a objemové hmotnosti.

Foukaná izolace je vhodným typem zateplení pro izolaci stropu

Foukaná izolace je zdravotně nezávadná a je šetrná k životnímu prostředí. Dodržuje veškeré normy a požadavky na jakost. Je speciálně určena pro izolaci stropu, střechy a podkroví. Chrání objekty před chladem v zimě a před vedry v létě. Je vyvinuta ze speciálních minerálních vláken, které jsou určeny pro zateplování dutých prostor. 

Foukaná izolace je odolná vůči vlhkosti

Kvalitní izolační materiál z minerálních vláken je velmi odolný vůči vlhkosti, zabraňuje tak vzniku nepříjemným plísním či hnilobě. Po aplikaci nedochází pouze k úspoře financí za energie, ale šetří se i příroda. Materiály jsou ekologicky a zdravotně nezávadná. Používají se i materiály typu skelné vlákno a polystyren. Foukanou izolací se předejde tepelným mostům. Izolační materiál je vhodný pro všechny typy konstrukcí, pro trámové stropy, šikmé konstrukce nebo domy typu Okál.

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace