Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » O zateplení
Centrum pasivního domu

O zateplení domu

Účinky foukané izolace poznáte v každém ročním období

Zateplení domu přináší uživatelům domu výraznou roční úsporu nákladů za vytápění domu. Zateplení domu přináší v zimním období úsporu tepla a dále také obyvatele domu chrání před tvorbou rampouchů a tajícím sněhem ze střech domu. Tvoří se ve Vašem domě plísně, které Vás obtěžují, protože jsou nehezké, ale také mají nepřízniví vliv na Vaše zdraví? Foukaná izolace vyřeší u Vašeho domu také tyto fyzikální jevy. Foukaná izolace nabízí skvělé řešení zateplení pro každý dům. Snadno a rychle a dokonce s minimálními náklady získáte nejúčinnější a objemově stálou izolaci, jejíž účinky poznáte také v letním období, protože ve Vašem domě bude držet jednu stálou teplotu, takže nebude docházet k přehřívání místností pod střechou. Domy, které se stavěly v minulé době, neodpovídají současným požadavkům na tepelnou izolaci, protože buď izolaci postrádají z velké části, nebo jim chybí úplně, což je při současných cenách energií naprosto nemyslitelné. Foukaná izolace Vás před ztrátami tepla chrání již od první chvíle po zateplení domu. Foukaná izolace tvoří po zafoukání kvalitním materiálem jednu souvislou vrstvu izolace, které konkurenčním materiálem nedocílíte, takže Váš dům chrání před minimálními ztrátami tepla, ke kterým dochází vznikem tepelných mostů.

Foukaná izolace je zateplením bez nedostatků

Zateplení foukanou izolací uživatelům nabízí velké množství úžasných vlastností s minimálním množstvím nedostatků. Lepší zateplení než zateplení foukanou izolací pro svůj dům nezískáte. Jedná se o technologii, která je cenově velmi příznivá, rychlá a s naprosto dokonalými vlastnostmi. Aplikace probíhá bez nepořádku v domě nebo v okolí domu, protože materiál foukané izolace je balen v recyklovatelných pytlích, které si po aplikaci také odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Na zateplení domu si nemusíte brát dovolenou, protože například plochu o velikosti 100m2 zateplíme za tři hodiny, záleží však na složitosti izolovaných ploch a také na velikosti. Nejúčinnějším řešením zateplení je pro dům zateplení stropu, protože stropem dochází k největším ztrátám tepla. Foukaná izolace je vhodným řešením nejen pro zateplení stropů bez dutiny, ale také s dutinou. Tento druh zateplení nevyžaduje mnoho zásahů do stropní konstrukce, takže je nejideálnějším řešením také pro dříve postavené domy. Izolace stropu Vás před ztrátami tepla chrání nejvíce, ale pouze izolace stropu nestačí, pokud čekáte od zateplení domu maximální úsporu. Zateplení domu nemusí být provedeno najednou, nicméně pokud se jednou pro zateplení svého domu rozhodnete, měli byste se postupně zaměřit na všechny části objektu.

Společnost Machstav používá svůj vlastní izolační materiál

Materiál foukané izolace nabízí nejdokonalejší zateplení pro celý dům, protože se jedná o velmi jemné vlákno, které dokonalé vyplní i špatně dostupné prostory. Foukaná izolace je vhodným izolačním materiálem pro všechny části objektu, takže není nutné na každou část domu použít jiný materiál. Použití jednoho dokonalého materiálu výrazně sníží investici do zateplení domu a také zkrátí dobu aplikace. Společnost Machstav vyvinula ve spolupráci s firmou Saint Gobain isover po mnoha výzkumech a za využití svých zkušeností také svůj vlastní izolační materiál, který je nejideálnějším materiálem k aplikaci foukané izolace na současném trhu. Machstav Granulate IS nabízí dokonalé zateplení domu po celou dobu užívání. Vyšší objemová hmotnost izolace zajistí uživatelům mnohem lepší izolační vlastnosti než li ostatní konkurenční materiály. Rozhodujete se jaký materiál na zateplení svého domu zvolit? Kontaktujte společnost Machstav, která nabízí svým zákazníkům zdarma službu posouzení objektu, a nalezněte tak společně s našimi techniky skvělé a fungující zateplení pro svůj dům!

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace