Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » Kdo
Centrum pasivního domu

Kdo zatepluje dům

Foukaná izolace nepřináší „pouze“ vysokou úsporu nákladů

Foukaná minerální izolace zaručuje v domě stálou teplotu po celý rok. V zimě zadržuje v domě teplo a také pomáhá řešit různé problémy, které u budov vznikají například v zimním období. Po zateplení foukanou minerální izolací se na střeše domu nedrží rampouchy ani sníh. Zateplení Vás ochrání před vznikem plísní, takže se vyhnete možným zdravotním problémům. Zateplení domu probíhá za plného provozu, ale i přes to nedochází k omezení uživatel domu nebo u komerčních objektů k ušlým ziskům. Před samotným začátkem zateplení nemusíte nic připravovat, pouze stačí, pokud nám zajistíte přístup do izolovaných prostor. Profesionální pracovníci naší firmy řeší kompletní zateplení objektů, nejčastěji však řešíme u objektů stropy, protože teplo, které se vyprodukuje, stoupá směrem vzhůru, takže stropem dochází k nejvyšším tepelným ztrátám. Zateplení Vám dle velikosti domu přinese do rodinného rozpočtu minimálně třicet procent ročně, takže úspora po zateplení domu není rozhodně k zahození.

V naší společnosti pracují šikovní a kvalifikovaní zaměstnanci

Společnost Machstav působí na trhu od roku 1996 za tuto dobu, až do roku 2010 působila na trhu pod fyzickou osobou Jiří Mach – provádění staveb. Roku 2010 se společnost rozrostla a také dostala současný název, pod kterým na trhu působí dodnes Machstav s.r.o. Naším jednatelem je pan Jiří Mach. Společnost Machstav zaměstnává školené a zkušené pracovníky, kteří mají se zateplováním objektů bohaté zkušenosti. Zkušenosti, které pracovníci firmy nasbírali, poté dále využívají na domech, které zateplují, protože každý pracovník naší společnosti přesně ví, co má dělat, nedochází ke zbytečnému prodlužování našich prací a také je odvedena naprosto profesionální práce, tím je také dosaženo maximálně kvalitní izolace na mnoho dalších let. Naše práce Vás neomezí v běžném chodu domácnosti. Naši pracovníci provádí zateplení objektů foukanou minerální izolací, takže je dosaženo optimálních výsledků bez zbytečných komplikací. Materiál foukané izolace je jemné vlákno, které dokonale vyplní všechny prostory souvislou vrstvou izolace bez vzniku tepelných mostů. U foukané izolace je všechen materiál spotřebován, takže nejen že výrazně ušetříte, protože nevznikají prořezy, ale také platíte pouze spotřebovaný materiál. Aplikace probíhá foukáním přes hadici a tak z Vašeho domu nevznikne na čas staveniště. Materiál na foukanou izolaci výrobce dodává v recyklovatelných pytlích, které si po aplikaci následně odvezeme a ekologicky zlikvidujeme, okolo domu nezůstane žádný nepořádek!

Jedinečné řešení zateplení navrhne náš technik

Každá konstrukce objektu, kterou zateplujeme, vyžaduje individuální řešení zateplení, aby bylo dosaženo maximálních výsledků. Náš technik Vás v místě objektu navštíví a poté navrhne pro Váš objekt individuální a naprosto jedinečné řešení zateplení a to naprosto zdarma a také bez závazků. Po posouzení objektu již může začít samotná realizace zateplení. Ke své práci využíváme také svůj vlastní izolační materiál Machstav Granulate IS, který patří na trhu k naprostým špičkám.

Roční vyúčtování energií již nebude noční můrou

Energie se v současné době rozhodně snižovat nebudou, naopak do budoucna můžete očekávat ještě mnohonásobné zdražení, takže je jedno, ve kterém ročním období se pro zateplení svého domu rozhodnete, důležité je, že jste se rozhodli! Po zateplení domu si budete moci užívat tepla, které zůstává ve Vašem domě a nikam neuniká, takže každé další vyúčtování energií pro Vás přestane být noční můrou. Trápí Vás hluk z ulice, kvůli kterému nemůžete v noci ani oka zahmouřit? Pak pořiďte svému domu zatepleni foukanou izolací, které Vám skvěle poslouží také jako bariéra před hlukem. Naši zákazníci uvádí, že návratnost investice po zateplení domu můžete dle druhu vytápění očekávat od tří do pěti let. S foukanou minerální izolací společnosti Machstav nemůžete tratit pouze mnohé získat! Kontaktujte nás a informujte se na další výhody foukané izolace.

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace