Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » Co
Centrum pasivního domu

Co se zatepluje u zateplení domu

Na kvalitní zateplení domu jsou kladeny vysoké nároky

Kvalitní a funkční izolaci postrádá v současné době velké množství domů. Dříve postavené objekty postrádají zateplení domu v mnoha případech úplně, protože dříve byly ceny energií nízké, takže se na zateplení nekladly tak vysoké nároky jako je tomu dnes. V minulých dobách jako dostatečné zateplení domů stačilo seno, které měli lidé na půdě uskladněné pro domácí zvířata, které v mnoha rodinách chovali. Od chovu domácích zvířat lidé postupem doby upustili, co však dále neřešili je účinné zateplení domu. Nyní nastala doba, kdy se ceny energií šplhají velmi vysoko a tak pokud přemýšlíte, jak ušetřit na správném místě pak je právě účinné zateplení domu zcela správné.

Účinné zateplení vyžadují všechny části domu

Každá část domu, kterou se rozhodnete zateplit je rozhodně na místě, jestliže však od zateplení žádáte maximální účinek, zvolte v první řadě zateplení stropu, protože zateplení stropu Vám šetří již od začátku minimálně třicet procent ročních nákladů na vytápění objektu. Samozřejmě, že čím větší objekt se rozhodnete zateplit, tím vyšší bude Vaše následná roční úspora. Ke kompletnímu zateplení však nestačí zateplit pouze strop, ale soustředit byste se následně měli také na podlahu, stěny a příčky či na výměnu stávajících oken. Zateplení stropu či půdy má nejen nejvyšší účinek, ale také nejnižší cenu, takže oproti ostatním částem domu přináší majitelům objektu více výhod. Zateplení stropu však nepřinese tak vysokou roční úsporu nákladů jako kompletně zateplený dům, proto ostatní části domu by neměly být rozhodně opomenuty.

Foukaná izolace vyžaduje skvělý izolační materiál

Zateplení domu provádíme v současné době převratnou technologií, která je na trhu k dispozici a to foukanou minerální izolací. Pracujeme pouze s velmi kvalitními materiály, které mají všechny potřebné certifikáty. Foukaná izolace je skvělá technika, pomocí které je možné s nejnižšími náklady a s nejmenší investicí času zateplit dům s nejvyšší účinností izolace. Foukaná izolace je pouze technika, která se bez kvalitně zvoleného materiálu rozhodně neobejde, proto Vám také poskytujeme nezávazně a zcela zdarma službu posouzení objektu, kdy Vás v místě objektu navštíví náš technik, který správný materiál určí přesně dle potřeb jednotlivého objektu. Po mnoha výzkumech a za využití našich kvalitních zkušeností jsme vyvinuli nejdokonalejší materiál, který se nachází na současném trhu Machstav Granulate IS. Tento materiál je objemově stálý po celou dobu užívání, je voděodolný, takže Vás ochání před vznikem zdraví nebezpečných plísní, další neméně podstatnou vlastností tohoto materiálu je nehořlavost. Skvělé vlastnosti tohoto dokonalého materiálu poznáte nejen v zimě, kdy ochrání Váš dům před vysokými ztrátami tepla, ale také v letním období, protože v místnostech pod střechou bude velmi příjemně. Izolace Machstav Granulate IS brání přehřívání místností pod střechou! Vyšší objemová hmotnost Machstav Granulate IS zaručuje nejkvalitnější zateplení domu s nejvyšší účinností na mnoho let.

Foukanou izolaci nelze srovnávat s konkurenčními materiály

Aplikace foukané izolace probíhá přes stroj z auta, kdy je daný materiál pomocí hadice foukán přesně do izolovaných prostor. Volbou zateplení domu foukanou izolací zabráníte vzniku prořezů, kterým se u ostatních materiálů nevyhnete, protože pokud hodláte stoprocentně vykrýt celou izolovanou plochu za použití jiných materiálů, vždy Vám mnoho materiálu zbude, což nepříznivě ovlivní také konečnou cenu za pořízení zateplení domu. U ostatních materiálů také nezabráníte vzniku tepelných mostů, protože po aplikaci jiných materiálů nevznikne jedna izolovaná plocha. Aplikace izolace probíhá velmi rychle, protože naši pracovníci mají s tepelnou izolací objektů mnoho zkušeností. Plochu o velikosti 100m2 jsme schopni zateplit během tři hodin. Po aplikaci foukané izolace nezůstane ve Vašem domě nepořádek, protože k aplikaci izolace stačí velmi malý montážní otvor. Chcete snížit náklady na vytápění svého domu minimálně o třicet procent ročně? Pak kontaktujte profesionální pracovníky společnosti Machstav a domluvte si nezávazné posouzení svého domu.

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace