Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » Proč
Centrum pasivního domu

Proč zateplení domu

Zateplení domu brání velkým tepelným ztrátám

Zateplení domu je pro dům další dodatečná vrstva izolace, která v v zimním období brání únikům tepla a v letním období drží v místnostech pod střechou příjemné klima. Zateplení domu je nutností, protože ceny energií se v současné době zvyšují velmi rychle, takže je potřeba se v tomto ohledu bránit všemi dostupnými prostředky. Lidé se v zimním období také více oblékají, aby zamezili pronikání zimy pod oděv. Izolace domu funguje stejně. Po kompletním zateplení domu ušetříte ze svých ročních nákladů na vytápění domu minimálně třicet procent. Zateplení domu provádí naše firma ve většině případů foukanou izolací Machstav Granulate IS. Tento materiál je objemově stály po celou dobu užívání, voděodolný, takže zamezí vzniku plísní. Další výhodou, kterou foukaná izolace uživatelům přináší je odolnost proti ohni třídy A. Machstav Granulate IS je vhodný izolační materiál pro kompletní zateplení celého objektu, takže není nutné jako u ostatních materiálů na každou část objektu využívat rozdílného materiálu.

Nejvyšší úsporu přináší zateplení stropu

Zateplení stropu je nejúčinnější a také nejlevnější forma tepelné izolace. Teplo stoupá od podlahy, proto také zateplení stropu přináší nejvyšší úsporu. Kompletní zateplení domu vyžaduje nejen zateplení stropu, ale také výměnu stávajících oken a zateplení fasády. Každá část tepelné izolace má svůj účinek, nejvyšší úspory však docílíte, pokud zateplíte všechny části domu. Zateplení všech částí domu můžete provádět postupně, izolace domu nevyžaduje zateplení všech částí najednou. Izolovat dům můžete po částech nejdůležitější je jako první fázi zateplení domu provést zateplení stropu, protože jedině tak, docílíte maximálně účinné izolace, která bude již od začátku fungovat přesně tak, jak má, pokud začnete izolaci domu například zateplením fasády a až poté provedete zateplení stropu tak tepelná izolace nebude fungovat v plném rozsahu již od prvního okamžiku, protože do doby než provedete zateplení stropu, nezabráníte vzniku takzvaného komínového efektu, kterým bude teplo i nadále unikat. Naše firma poskytuje svým novým, ale tak stávajícím zákazníkům službu posouzení objektu, kde se dozvíte správný postup zateplení domu, dále Vám naši technici vytvoří kalkulaci předběžných nákladů, takže mimo jiné budete přesně vědět, s jakou investicí máte předběžně počítat. Máte otázky týkající se izolace domu? Pak využijte návštěvy našeho technika a ptejte se!

Foukaná izolace Machstav Granulate IS je špička na trhu

Naše společnost k zateplení všech částí objektu využívá pouze kvalitní a prověřené materiály, které plní všechna potřebná oprávnění na kvalitní izolaci domu s nejvyšší účinností. Machstav Granulate IS, který k tepelné izolaci používáme, vznikl za dodržení všech postupů na zateplení domu s nejvyšší účinností. Machstav Granulate IS má vyšší objemovou hmotnost, takže uživatelům domu nabízí mnohem více skvělých vlastností ve srovnání s ostatními konkurenčními materiály, které uživatelé ocení. Machstav Granulate IS je obzvláště vhodný izolační materiál na izolaci volných ploch. Společnost Machstav je jediná firma na trhu v současné době, která svým zákazníkům garantuje dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu ani mnohem větší firmy, které se na trhu vyskytují dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního matriálu svým zákazníkům negarantují! Machstav Granulate IS po zafoukání vytváří jednu souvislou vrstvu izolace, takže eliminujeme také vznik tepelných mostů a tím docílíme tepelné izolace s nejvyšší účinností. Firma Machstav jsou odborníci na správném místě, kteří vlastní mnoho zkušeností v oboru, proto také pro každého svého zákazníka poskytují individuální řešení tepelné izolace domu přímo na míru. Požadujete pro svůj dům rychlou a účinnou tepelnou izolaci? Pak kontaktujete profesionály společnosti Machstav, kteří působí po celé ČR!

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace