Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » Materiál
Centrum pasivního domu

Materiál k zateplení domu

Před zahájením prací není nutné prostory předem vyklízet

Žádáte zateplení domu, které skvělé vlastnosti pouze neslibuje? Chcete, aby zateplení domu bylo Vašim společníkem po mnoho let? Chcete zamezit vznikajícím plísním a ještě hodně ušetřit na vytápění? Pak zvolte zateplení svého objektu foukanou minerální izolací od společnosti Machstav. Materiál, který k této skvělé technologii využíváme je nehořlavý, voděodolný, takže zamezuje vzniku plísní a také objemově stálý po celou dobu užívání. V dnešní době se na trhu k zateplení domů vyskytuje velké množství materiálů. Žádný jiný materiál, který je na trhu k dispozici uživatelům nenabídne tolik úžasných vlastností jako foukaná minerální izolace. Skvělé je, že foukanou izolací je možné zateplit všechny části domu bez zbytečných prořezů, za které byste následně museli platit. Po aplikaci foukané minerální izolace vznikne jedna souvislá plocha bez tepelných mostů, takže je docíleno maximální izolace bez minimálních tepelných ztrát. Foukanou izolací lze zateplit velkou část domů jednoduše a rychle, protože k aplikaci izolace stačí velmi malý montážní otvor. Před aplikací izolace pouze potřebujeme zajistit přístup do izolovaných prostor. Ve většině případů nejsou uživatelé domu nucení izolované prostory vyklízet.

Společnost Machstav využívá svůj vlastní prvotřídní izolační materiál

Materiál volíme vždy podle potřeb izolovaného objektu. Pracujeme pouze s materiály, které mají všechna potřebná oprávnění a vlastní technické listy, protože pokud žádáte od zateplení svého domu, aby fungovalo s maximální účinností, je nutné, aby bylo provedeno pouze kvalitním materiálem. Materiál foukané izolace je dodáván v pytlích. K rozmělnění materiálu dochází přes stroj umístěný na autě. Hotový, rozmělněný materiál je následně přes hadici foukán přímo do izolovaných prostor. Rozmělněný materiál je drobný a také velmi jemný, takže dokonale vyplní například nedostupné prostory a prostory mezi trámy a komíny. Za dobu našeho působení v oboru jsme také vyvinuli špičkový izolační materiál, který je nejlepším materiálem k aplikaci foukané izolace, který se na trhu v současné době nachází. Machstav Granulate IS plní všechny technické normy a dokonce uživatelům nabízí mnohem více skvělých vlastností, protože má vyšší objemovou hmotnost.

Foukaná izolace nevyžaduje mnoho zásahů do konstrukce objektu

Foukaná izolace Machstav Granulate IS je vhodným izolačním materiálem nejen pro zateplení stropů, ale skvělých vlastností tohoto izolačního materiálu využijeme například také při zateplení fasády či jiných částí domu. Společnost Machstav se od doby svého vzniku soustředí především na snižování energetické náročnosti jednotlivých objektů, takže každému svému zákazníkovi nabízí individuální řešení zateplení domu. Neustále sledujeme současný trh a hledáme vhodné řešení na snižování energetické náročnosti jednotlivých objektů, dále také sledujeme nové materiály na zateplování objektů a svou současnou nabídku tak neustále rozšiřujeme. Foukaná izolace je technologií, která způsobila převrat na trhu.

Zateplení domu touto jedinečnou metodou je v mnoha případech zateplením, které je jediným možným řešením, pokud od izolace vyžadujete maximum s minimální investicí nejen peněz, ale také času. Foukaná izolace nevyžaduje příliš zásahů do konstrukce objektu, tím se také výrazně zkrátí doba aplikace izolace. Foukaná minerální izolace je vhodná také pro zateplení stropu bez dutiny. Před zateplením stropu bez dutiny je nutné vytvořit náhradní dutinu pro foukanou izolaci. Odborní pracovníci společnosti Machstav řeší zateplení stropu bez dutiny nejprve sestavením lehké konstrukce z dřevených latí do které následně aplikují předem určený izolační materiál. Před samotným začátkem našich prací je nutné, aby Váš dům či izolovaný objekt prohlédl náš technik, který následně určí nejen vhodné řešení zateplení, ale také navrhne vhodný izolační materiál a vytvoří předběžnou kalkulaci nákladů, abyste přesně věděli, jak vysokou investici bude zateplení Vašeho domu vyžadovat. Posouzení objektu poskytujeme svým zákazníkům jako bezplatnou službu!

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace