Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » Důvody
Centrum pasivního domu

Důvody pro zateplení domu

Zateplení stropu přináší úsporu financí hned dvakrát

Hlavním důvodem, který nás přivede na myšlenku zateplení domu, mohou být zvedající se ceny energií, protože ceny, které za energie v současné době platíme, začínají být neúnosné. Nemusí to být vždy právě ceny energií, abychom volili rázný krok v podobě zateplení domu. Důvod k zateplení může být například ochrana zdraví, protože tvořící se plísně nejen že vypadají velmi nevzhledně, ale také výrazným způsobem zasáhnou zdraví člověka. Trápí Vás v zimním období tvořící se rampouchy a sníh, který se drží na střeše? Pak po zateplení domu foukanou minerální izolací tyto problémy ustanou. Nejúčinnější a také nejlevnější druh izolace je zateplení stropu, protože po zateplení stropu můžete očekávat roční úsporu nákladů v rozsahu třiceti procent. Jestliže jste se rozhodli pro zateplení svého domu, je na místě začít právě stropem nejenže ušetříte maximum již od začátku, ale také se vyhnete vzniku komínového efektu, který vznikne, pokud jako první krok zateplení provedete například izolaci fasády či výměnu oken, protože fyzikální vlastnosti nelze změnit, takže i po zateplení fasády bude unikat teplo přes strop.

Společnost Machstav poskytuje svým zákazníkům zdarma službu posouzení objektu. Náš technik Vás navštíví přímo v místě, kde se objekt nachází a navrhne nejen to, jakou částí domu zateplení začne, ale také navrhne individuální řešení tepelné izolace objektu přímo dle jeho potřeb. Technik dále také navrhne individuální postup našich prací a vytvoří pro Vás předběžnou kalkulaci nákladů na pořízení izolace.

Investice do zateplení se Vám vrátí velmi rychle

Důvody, které Vás k zateplení domu přivedou, mohou být různé, důležité však je se zateplením domu začít co nejrychleji, protože čím dříve svůj dům zateplíte, tím dříve také začnete šetřit! Samozřejmě, že pořízení zateplení domu vyžaduje investici, ale naši zákazníci uvádí, že se investice podle druhu vytápění a velikosti domu vrací během tří až pěti let. K zateplení komerčních objektů je možné využít některých nabízených státních dotací, které dotace využít právě na zateplení Vašeho objektu Vám poradí zkušení pracovníci naší firmy. Foukanou izolaci provádíme pouze těmi nejkvalitnějšími materiály, které se na trhu nacházejí. V případech kde je to možné zateplení domu řešíme také svým vlastním izolačním materiálem, který je objemově stálý po celou dobu užívání, nehořlavý a také voděodolný. Machstav Granulate IS je materiál s vyšší objemovou hmotností, takže je obzvláště vhodný k zateplení volných ploch.

Staňte se zákazníkem společnosti Machstav

Zákazníkem společnosti Machstav je každý, kdo topí a chce ušetřit. Našimi zákazníky jsou nejen majitelé rodinných a bytových domů, ale také majitelé komerčních objektů a dokonce také majitelé velkých společností v průmyslu a v zemědělství. Nabízíme individuální řešení zateplení také pro atypické objekty, protože foukaná izolace je vhodným izolačním materiálem dokonce i tam, kde ostatní materiály vhodné k zateplení domu naprosto selhávají. Aplikace izolace probíhá rychle pro představu plochu o velikosti 100m2 jsme schopni zateplit během tří hodin. Materiál vhodný k foukané izolaci je již od výroby balen v recyklovatelných pytlích, které si po aplikaci odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Po aplikaci izolace nezbývá žádný izolační materiál, všechen je spotřebován. Izolační práce neomezí provoz objektů ani chod domácnosti, takže můžete pokračovat v běžných denních činnostech naprosto bez omezení. Zateplení domu Vás chrání také před přílišným hlukem zvenčí a zvyšuje hodnotu Vaší nemovitosti. Foukaná izolace Vám přináší, kromě dokonalého zateplení Vašeho domu ještě velké množství úžasných vlastností, pro které si jí ještě více oblíbíte. Společnost Machstav nabízí dokonalé řešení zateplení pro každý objekt, tak již nepřemýšlejte a pořiďte svému domu kvalitní zateplení s maximální účinností od profesionálů v oboru také Vy!

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace