Foukaná izolace - last minute výprodej
Zateplení domu » Kdy
Centrum pasivního domu

Kdy zateplit dům

Zateplení můžete svému domu pořídit po celý rok

Zateplení domu přináší uživatelům užitek po celý rok. V zimním období zateplení domu brání velkým tepelným ztrátám a v letním období brání přehřívání místností pod střechou. Zateplení domu je další izolační vrstva materiálu, která nejen že brání tepelným ztrátám, ale také slouží jako zvuková kulisa. Zateplení domu zvyšuje jeho hodnotu, takže na izolaci nelze ztratit, ale pouze mnohé získat. Zateplení domu lze provádět po celý rok nejlépe je, pokud se vyhnete zimnímu období, i když některé části u domu či objektu zateplit můžeme i v zimě, nicméně je lépe, pokud se rozhodnete zateplit svůj dům na jaře či na zateplení využijete ostatní období během roku. Zateplení všech částí domu probíhá velmi rychle, protože firma Machstav využívá k tepelné izolaci úžasnou technologii foukané minerální izolace. Ke své práci využíváme několik druhů materiálů vhodných k foukané izolaci. Všechny tyto materiály, které používáme plní veškeré požadavky na nejkvalitnější zateplení objektů, kromě jiného využíváme svůj vlastní izolační materiál, který vznikl ve spolupráci naší firmy Machstav s. r. o. s firmou Saint Gobain Isover. Při vývoji tohoto nejdokonalejšího materiálu jsme také využili našich zkušeností, které jsme během působení v oboru nasbírali. Společnost Machstav je výhradním dovozcem materiálu Machstav Granulate IS do ČR.

U foukané izolace dbejte na součinitel tepelné vodivosti

Machstav Granulate IS byl navržen tak, aby byl vhodný pro většinu izolovaných objektů. Pří zateplení tímto materiálem dosáhneme mnohem lepších vlastností, než pokud bychom zateplovali ostatními materiály, které jsou na současném trhu dostupné, protože Machstav Granulate IS má vyšší objemovou hmotnost. Materiál k foukané izolaci není hotový výrobek, takže jeho objemová hmotnost není dána od výroby, ale objemovou hmotnost dotváří až pracovníci firmy, kteří daný objekt zateplují. Na co je nutné dbát při aplikaci foukané izolace? Obyvatele by měli hlídat, jestli je dodržena u materiálu objemová hmotnost, protože jedině při dodržení objemové hmotnosti je možné docílit zateplení domu s maximálním výkonem. Objemová hmotnost je vázaná na součinitel tepelné vodivosti - lambdu, která bude vyšší u materiálu o hmotnosti 40kg/m3 než u materiálu o hmotnosti 15kg/m3. Dále je nutné, hlídat materiál, který pracovnici firmy do dutin aplikují, protože mnoho podvodných firem, které se na trhu vyskytují, aplikují skelné vlákno vyšších objemových hmotností, ale poté aplikují skelné vlákno ve stejné tloušťce, ale s poloviční objemovou hmotností tedy s horšími vlastnostmi. Podvodné firmy nakupují materiál na KG, což je sice ekonomicky výhodné, ale pouze pro tyto firmy!

Hlavním cílem společnosti Machstav je Vaše spokojenost

Firmu vybírejte s pečlivostí, protože se špatně provedeným zateplením následně mnoho nezmůžete. Společnost Machstav nikdy neuznávala podvodné praktiky, taky touto cestou nikdy nešla a ani nepůjde. Jedná se o jedinou společnost na současném trhu, která svým zákazníkům garantuje dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu! Svým zákazníkům poskytujeme také individuální konzultace a službu posouzení objektu naprosto zdarma. Při individuální návštěvě náš technik navrhne Vašemu objektu individuální řešení zateplení, dále Vás také seznámí se všemi důležitými informacemi, které byste měli před zateplením domu vědět.

Aplikace izolace je pro naše pracovníky snadná a také rychlá, protože se zateplením objektů máme mnoho zkušeností, takže během našich prací nedochází ke zbytečným prostojům. V průběhu našich prací můžete pokračovat v činnostech, na které jste zvyklí naprosto bez omezení. Foukanou minerální izolací zateplujeme všechny části objektu, takže neplatíte zbytečně za několik druhů materiálů. Investice do tepelné izolace se Vám dle velikosti objektu vrátí maximálně do pěti let. Zajímá Vás, jaké řešení zateplení by navrhli Vašemu domu naši zkušení pracovníci? Kontaktujte nás a požádejte o individuální návštěvu našeho technika, kterou Vám poskytujeme zdarma.

Novinky ze světa zateplení
17.03.2017Jak se aplikuje minerální izolace

Jak se aplikuje minerální izolace Foukaná minerální..

23.10.2012Stropní izolace je nejúčinnější metodou zateplení

Jako první krok při zateplování celého domu..

15.10.2012Jak nejlépe ušetřit tuto zimu

Naše společnost přichází s revoluční metodou..

09.10.2012Nový izolační materiál

Naše společnost nově nabízí vlastní izolační..

09.10.2012Stropní izolace je aktuálně nejlepší metodou, jak uspořit náklady na vytápění

Pokud se Vám zdají Vaše účty za energie příliš..

09.10.2012Řídíme se nejnovějšími trendy v oblasti izolací a zateplování

Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti v..

Snížení nákladů na vytápění22.05.2012Snížení nákladů na vytápění

Snížte svoje náklady na vytápění a celkovou..

Izolace domu22.05.2012Izolace domu

Izolace domu Vám přinese nejednu výhodu, jednak úsporu..

Akční nabídka22.05.2012Akční nabídka

Využijte jedinečnou možnost získat revoluční způsob..

Zateplení domu10.05.2012Zateplení domu

Výrazná úspora s velmi rychlou návratností a garancí!

SEO optimalizace